Kodėl verta dirbti su mumis?

Žinome, kad turite daug rangovų pasirinkimo galimybių. Nepaisant to, esame įsitikinę, kad betonavimo ir grindinio šildymo įrengimo įmonė „Betonitas“ yra geriausias pasirinkimas. Siūlome kokybiškas paslaugas už patrauklią kainą. Esame tikri, kad mūsų betonavimo darbų komanda suteiks paslaugas už puikią kainą.

Daugiau nei 10 metų patirties

Mūsų įmonė veiklą pradėjo dar 2008 metais. Daugiau nei 30 metų dirbdami šioje srityje daug išmokome apie betonavimą ir grindinį šildymą. Patobulinome procesus, planavimą ir kasdienę veiklą, išbetonavome daugiau nei 300 grindų. Turime tiek patirties, kad esame pasirengę išspręsti bet kokias grindinio šildymo ir betonavimo problemas!

10
comunity2

Patenkinti klientai

Kai reikia atlikti betonavimo darbus arba įrengti šildomas grindis, pradedate paieškas skaitydami atsiliepimus. Betonavimo ir grindinio šildymo sistemų įrengimo įmonės „Betonitas“ teikiamos paslaugos džiugina mūsų klientus. Didžiuojamės savo darbuotojais, paslaugomis bei profesionalumu ir manome, kad atsiliepimai apie mūsų darbą rodo, kaip rimtai vertiname savo reputaciją.

Profesionalūs darbuotojai

Ilgametė patirtris

Puikus kainos/kokybės santykis

Turite klausimų?

Į visus jūsų klausimus su malonumu atsakysime telefonu!